+90 352 330 59 71-72

O. Kavuncu Mah. Orta San. Böl. Kevser Cad. No:107

Melikgazi / KAYSERİ

You are here : Main Page »


40 yılı aşan iş tecrübesiyle, özellikle Halı, Branda, Katı Yakıt Sobası, Ocak, Fırın, Yayık Makinesi, Kanepe, Yatak, Baza, Plastik Masa-Sandalye, Elektrikli Süpürge gibi Dayanıklı Tüketim Mallarının Toptan ticaretini Türkiye çapında yapan bir firmayız…

1968 yılında Kayseri’de bir aile şirketi olarak kurulan firmamız o yıllarda halı ve kilim ticareti yapmaktaydı. Aradan geçen yıllarda büyüyen ve gelişen firmamız bugün halıdan mobilyaya, elektrikli ev aletlerinden ev tekstiline kadar birçok ürünün toptan satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.


2010 yılı sonuna doğru müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirerek HAMANN markasıyla ithalat yapmaya başlayarak ürün portföyümüze benzinli hızar, tırpan, ilaçlama makinası, jeneratör, su pompası, kompresör gibi ürünleri de ilave ettik. Önümüzdeki süreçte ürün çeşitliliğimiz artarak devam edecektir.

Satış ve satış sonrasında sürekli ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinen firmamız sağladığı uygun koşullar ve ürün çeşitliliği ile kendi sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Öncelikli hedefimiz; müşterilerimizin fikirlerini değerlendirip, gelen talepler doğrultusunda mevcut ürün yelpazesini sürekli geliştirmek ve güncellemektir. Bu doğrultuda istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız, bundan sonraki ticari hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kaliteli hizmetler vermeye devam edecektir...

 


 Bu sayfa ikobi içerik yönetim sistemi kullanılarak Lifos Yazılım tarafından hazırlanmıştır.